Geoblog.pl    agrafkaisznurek    Podróże    knock knock    Czlekowka i Chrosna
2016

Czlekowka i Chrosna

Polska, Chrosna

Ciężki to był dzień, bo za dużo kilometrów spróbowałem przejść. Jedno jest pewne - dystans 30-35 km z 18 kg na plecach jest za długi dla moich stóp. Dałem radę, ale pierwsze bąble już mam :-| trzeba było ratować się autostopem na dwóch krótkich odcinkach, ale na szczęście nie było z tym problemu :-)
Od dzisiaj odcinki zmniejszam do 15-20 km a i tak nie wiem co na to odcisk na pięcie :-)

zula - 2016-07-08 10:17
Zapytamj...a zakladasz 2 pary skarpet?
Może warto coś z plecaka wyjąć i wysłać do domu?,
Dlaczego nasz dwie karimaty-wiem to prawie nic nie waży lecz od grama do kila masz za dużo kilogramów!
Powodzenia

agrafkaisznurek
agrafkaisznurek - 2016-07-09 11:59
W ogóle nie zakładam skarpet, bo plan zakłada chodzenie w sandałach. W dniu wyjścia trochę lało stąd buty i pewnie odciski. Z karimata masz rację, ale mam już swoje lata i jedna karimata na dłuższą metę to w moim przypadku za mało :-) ciuchów muszę mieć jak najwięcej bo zakładam przebywanie z ludźmi, a nie chcę komuś ładować się nieświeży na chatę lub do samochodu. Największym błędem było zabieranie garnków podróżnych do gotowania, te to się przewietrzania i nic poza tym, a ile miejsca to badziewie zajmuje! Pozdrawiam ciepło z Wilgi.

agrafkaisznurek
agrafka i sznurek