Geoblog.pl    agrafkaisznurek    Podróże    Sznurek na placu budowy w Azji Południowo-Wschodniej    LotDoDomu - obserwacje/przemyślenia
2020

LotDoDomu - obserwacje/przemyślenia

Tajlandia, Bangkok International Airport

#LotDoDomu czyli forma wsparcia Polskich Linii Lotniczych i rządu RP dla osób w sytuacji, w której również i ja się znalazłem, bo mój pierwotny lot Qatarem, zaplanowany na 24 marca, został anulowany. Inicjatywa spoko, szczególnie dla osób, które wyjechały w marcu na swoje urlopy i zostały uwięzione daleko od domu. Kilka przemyśleń, a raczej pozytywów i negatywów całej sytuacji:

ps. jako, że nie mam pojęcia jak tutaj zamieścić dłuższy tekst, wrzucam wszystkie przemyślenia w formie plików jpg :))))

ps2. jak ktoś może mi poradzić, jak zamieścić dłuższy tekst, żeby nie ucinał się, z góry dziękuję.

mamaMa
mamaMa - 2020-03-20 14:50
No cóż, niestety jest wielu takich, nie tylko wśród Polaków, ale i wszystkich innych narodowości, którzy nie biorą tej sprawy na serio. I nie będą brali, dopóki sami nie zachorują, bądź ktoś z ich bliskich.

Ucina tekst na Geoblogu? Zadrza mi się pisać wiele i problemu do tej pory z ucinaniem nie miałam.

agrafkaisznurek
agrafkaisznurek - 2020-03-20 18:01
@mamaMa coś dziwnego albo coś źle robiłem. Dziękuję za info.

agrafkaisznurek
agrafka i sznurek